0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нов Штит Ii Црево За Издувни Гасови Со Жица Серија штитови 2-7 8 ID 3-5 16 Од Должина 12-1 2'

Нов Штит Ii Црево За Издувни Гасови Со Жица Серија штитови 2-7 8 ID 3-5 16 Од Должина 12-1 2'

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Нови Штитови Флекс Ii Црево За Вода/издувни Гасови со Жица Серија 250 штитови 2502784 2-7/8" ID 3-5/16 "Од Должина 12-1/2' : Користете За довод на мотор или влажни издувни врски каде што се потребни свиоци или долги должини. Исто така, добро за држење на отворот за резервоарот и испумпување апликации или внесување/празнење тоалет. Може да се користи за внесување/празнење на пумпата за напојување и линии за скупер. Штитови Морски Штитфлекс 2 Серија На Издувни Гасови 250 Црево Со Жица : Користете За довод на мотор и влажни издувни врски каде што се потребни свиоци или долги должини. Исто така добро за внесување/празнење на пумпата за испуштање, линии за скупер, внес/празнење на тоалетот и држење на отворот на резервоарот и испумпување. Црна синтетичка гумена цевка и капак, засилена со жичана спирала вградена помеѓу плочи ОД HD синтетички кабел. Отпорен на : издувни гасови, озон, благи хемикалии, антифриз, солена вода, абразија и пропустливост на мирис. Температурен опсег : -20 степени Целзиусови до 200 степени целзиусови континуирано, +250 степени Целзиусови наизменично. Исполнува SAE J2006 Тип R2. ИД : 1/2". Должина : 12-1/2'. ОД : 27/32".

Параметри на производот

Слична стока