0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Студиото Wynwood Prints Palm Leaf Shade Floral и Botanical Botanicals Wall Art Canvas Print Black 13x19

Студиото Wynwood Prints Palm Leaf Shade Floral и Botanical Botanicals Wall Art Canvas Print Black 13x19

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со сенка на палми од лисја од отпечатоци од студиото Wynwood, прекрасно парче лисја од лисја, изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Параметри на производот

Слична стока