0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бакстон Студио Поцило Дрвен Кабинет За Чување Чевли

Бакстон Студио Поцило Дрвен Кабинет За Чување Чевли

DEN 3503.84
Залиха

Пристапност

Бакстон Студио Поцило Дрво Чување На Чевли Кабинет Складирање и стил. Нашиот Кабинет за Складирање Чевли Од Дрво Pocillo нуди многу места за складирање обувки без да ја напушти модата. Овој современ кабинет за складирање чевли може да се постави речиси насекаде во вашиот дом благодарение на темно-кафеавата завршница и привлечната дрвена рамка. Три влезни врати со шарки имаат рачки од цврсто дрво. Димензии : 45.25 W x 14.5 D x 45.25 H во. Направено од дрво и фурнир. 3 прегради. Може да собере до 20 пара чевли. Одлично за чизми.

Параметри на производот

Слична стока