0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Атлетски дела момчиња без шоу чорапи, пакувања

Атлетски дела момчиња без шоу чорапи, пакувања

DEN 223.84
Залиха

Пристапност

Задржете ја гардеробата на вашето дете со овие атлетски дела момчиња без шоу чорапи. Дизајнирани со лак поддршка и засилени потпетици и прсти, овие чорапи обезбедуваат удобна удобност во текот на целиот ден. Плус, тие доаѓаат во асортиман на стилови. Уживајте во удобноста и стилот на атлетските дела момчиња без шоу чорапи. Атлетик работи момчиња без шоу чорапи, бели, 6 пакувања : цврсти и сигурни. Пурна удобност во текот на целиот ден. Поддршка на лак. Засилени потпетици и прсти за издржливост. Избрани стилови и бои. Содржина на ткаенина : 97% полиестер / 3% ликра спандекс.

Параметри на производот

Слична стока