0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Модвеј Лили Близнак Тапациран Винил Насловот Во Бело

Модвеј Лили Близнак Тапациран Винил Насловот Во Бело

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Додадете елеганција во вашата спална соба со Модвејската Тапацирана Вештачка Кожа Тафтувана Глава. Дизајниран со вистинска количина на благодат, Крин е направен од лесонит, иверица и мек тапацир од вештачка кожа за конструкција која е и лесна и долготрајна. Совршен за современи и модерни студентски соби, деца, тинејџерски и спални за гости, спијте цврсто со оваа глава за кревети близнаци. Главата На Лили Близнак Е парче што дава чувство на спокојство среде импресивна позадина на стилот. ИЗЈАВА ПАРЧЕ-Веднаш ажурирање на изгледот во секоја спална соба, оваа глава за кревети со близнаци дава софистицирана изјава во секој простор се наоѓа благодарение на стилските карактеристики и елегантниот дизајн. ВЕГАНСКА КОЖНА ГЛАВА-Совршена За детска спална соба, гостинска соба или студентски дом, оваа тапацирана глава е покриена со квалитетна Веганска Кожа која е мазна на допир. ТАФТУВАНА ГЛАВА-Прикажувајќи структурирана шема, тафтуваниот дизајн овозможува шик изглед. Зачудувачките, но суптилни детали за оваа глава со двојна големина го прават парче што никогаш не излегува од мода. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена со издржлива лесонит и иверица, оваа двојна глава е цврста за ноќ по ноќ на мирна употреба. Густата пена обезбедува поддршка за удобност на оваа обложена глава. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНСКА ГЛАВА - Оваа тапацирана веганска кожна глава има седум висински прилагодливи позиции за монтирање за прилагодлив изглед што се прикачува на повеќето рамки за кревети со близнаци.

Параметри на производот

Слична стока