0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Tagua Premium Open Top Belt Holder, SIG P220 P226

Tagua Premium Open Top Belt Holder, SIG P220 P226

DEN 319.20
Залиха

Пристапност

Tague Open Top Sig P220/P226 Holtt Holdt има отворен дизајн на муцки за брза ждрепка. Конструкција со две парчиња со предна обликување и контура на задната страна на вашето тело. Длабоко обликување дава удобно совршено вклопување. Кожата е наредена за да го заштити финишот на вашиот пиштол. Слотови за ремени дизајнирани да одговараат на ремените до еден 3/4-инчен широк. Tagua Premium Отворен врвен ремен, футрола на ременот, SIG P220/P226 : Tague Open Top SIG P220/P226 Holtt Holtt има отворен дизајн на муцки за брза ждрепка. Конструкција со 2 парчиња со предна обликување и контура на задната страна на вашето тело. Длабоко обликување дава удобно совршено вклопување. Кожата е наредена за да го заштити финишот на вашиот пиштол. Слотови за појас дизајнирани да одговараат на ремените широки до 1,75 ".

Параметри на производот

Слична стока