0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Време и време женски клинови патики

Време и време женски клинови патики

DEN 591.84
Залиха

Пристапност

Толку симпатична и удобна! Овие женски клинови патики од време и Тру го започнаа вашиот разноврсен стил од работната недела до викендот. Со странично затворање на поштенски патенти за безбедно вклопување, овие патики на Bootie имаат детални детали за лесно и носење. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на поштенски патент на страна. Карактеристики : тркалезна пети; goring на една страна за лесно вклучување; Клин пета. Womenенски клин -патики патики од време и TRU. Femaleенски, модни патики, возрасни, широки.

Параметри на производот

Слична стока