0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Семејна љубовница Доо Купидон Двојка Кошула, Среќен Валентин, Купидон Појавување Кошула, Валентин Подарок, Валентин Кошула, Подарок За Неа

Семејна љубовница Доо Купидон Двојка Кошула, Среќен Валентин, Купидон Појавување Кошула, Валентин Подарок, Валентин Кошула,

DEN 319.20
Залиха

Пристапност

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно Семејствољубовна продавница доо Новина маица е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% загарантирано задоволство на Клиентите унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Се што му треба е персонализиран дизајн за да ги подигне работите на профитабилност. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема море.

Параметри на производот

Слична стока