0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Летни Фустани За Жени Без Ракави Мини Секси Печатени А-Линија Празник Лажичка Вратот Фустан Црвена XL

Летни Фустани За Жени Без Ракави Мини Секси Печатени А-Линија Празник Лажичка Вратот Фустан Црвена XL

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Лажичка Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. - Стил Должина На Ракавот : Должина На Облека Без Ракави : Мини-Облека Стил На Вратот : Лажичка Вратот-Стил На Облекување : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 98см/38,58" Должина : 87см/34,25" Големина : М Биста : 102см/40,16" Должина : 88см/34,65" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Должина : 89см/35,04" Големина : XL Биста : 114см/44,88" Должина : 90см/35.43" Големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" должина : 91cm/35.83" Големина : 3xl биста : 126cm/49.61" должина : 92cm/36.22" Материјалната ткаенина е 95% полиестер,5% Спандекс, мека и дише, едноставна и цврста Боја и ФЛЕКСИБИЛЕН дизајн, што ви носи удобност и свежина во жешкото лето. Карактеристики : Женска Модна Летна Плажа Секојдневен Принт Без Ракави Симпатичен Мини Прашка Фустан. Прилика : Летни Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Носење. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,одмор,одмор,патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Параметри на производот

Слична стока