0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Патка Бренд Боја Селотејп Неонски Комбо 3-пакет, Розова, Зелена И Портокалова, Дворови Секоја Ролна, Дворови Вкупно

Патка Бренд Боја Селотејп Неонски Комбо 3-пакет, Розова, Зелена И Портокалова, Дворови Секоја Ролна, Дворови Вкупно

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Речиси секој има приказна За Патка лента за раскажување, обично пофалувајќи ја нејзината извонредна сила и разноврсност. Селотејпот Од Марката Патка има широк спектар на апликации, традиционални и нетрадиционални, и сега е достапен во десетици бои и дезени, што го прави уште покорисен од кога било! Поради својата сила и лепило својства, можете да го користите Боја Патка Лента за речиси секоја работа, вклучувајќи секојдневно домаќинство и авто поправкисекаде каде што е потребна флексибилна и отпорна на временски услови врска. Лентата за патки во боја е одлична за координирање на материјали, кодирање и идентификација на бои, занаетчиски апликации и многу повеќе. Оваа тешка лента е засилена со памучна мрежа, но сепак лесно се кине! Патка Лента одговара на двете мазни и нерамни површини, и може да се користи на материјали како што се ткаенина, винил, кожа и пластика - дури и метал и ламинати. Патка Лента е одлична за сите поправки-насекаде!.

Параметри на производот

Слична стока