0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Bandsенски Нилас на Бандолино се лизга на патики

Bandsенски Нилас на Бандолино се лизга на патики

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Поканата за лизгање на Нилас го прави да се чувствува како да шетате по воздухот. Флексибилна ткаенина за вклопување во форма на ракавица, оваа патика е крајно мала тежина. Ова е совршен спорт-шик изглед. Се лизга на. Плетете го горниот дел. Лесен.

Параметри на производот

Слична стока