0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Средината на мојот хаос имавте романтична инспиративна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

Средината на мојот хаос имавте романтична инспиративна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : романтична, loveубов, фраза. Дизајн од Лил Руе. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : И среде мојот хаос имавте вие.

Параметри на производот

Слична стока