0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Подлога За пешачење Ц Под Биро Преносна Неблагодарна Работа Двојно Преклопување За Складирање Со Паметни Сензори за Одење Во Бело, Моќност Од 1 КС Ма Брзина 3. МПХ

Подлога За пешачење Ц Под Биро Преносна Неблагодарна Работа Двојно Преклопување За Складирање Со Паметни Сензори за Одење Во

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Осум вградени сензори ја откриваат вашата шема на одење и автоматски ќе ја зголемат или намалат брзината, вклучително И Паметната Станица. Капацитетот на тежината е 220 килограми. Брзината може автоматски да се прилагоди со паметните сензори за одење, далечинскиот управувач или преку апликацијата. Интегрираниот дизајн на рамката од челична алуминиумска легура е полесен, посилен и потрајни. Одењето поблиску до предната страна ќе ја зголеми брзината додека одите кон задната страна ќе ја намали брзината. Вклучените безбедносни заштитни карактеристики се заклучување на деца, преоптоварување и автоматско подготвување. Без напор движете се и чувајте се на ѕид, под креветот, софата или бирото. Опсег на брзина : 0,5-3,7 милји на час.

Параметри на производот

Слична стока