0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мало Богатство Бебе Девојка Памук Боди И Панталони Во Собата, Виножито Шарм, 3 Месеци

Мало Богатство Бебе Девојка Памук Боди И Панталони Во Собата, Виножито Шарм, 3 Месеци

DEN 298.56
Залиха

Пристапност

Боди со малку Богатство и комплет панталони се суштински комплет за секоја гардероба за бебиња. Нашиот комплет го олеснува мешањето и совпаѓањето за да направите повеќе удобни, пријатни облеки за вашето малечко. Сетот вклучува две боди и панталони. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Параметри на производот

Слична стока