0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Среќа Натопи Бурлап Ролна-6 X10yds

Среќа Натопи Бурлап Ролна-6 X10yds

DEN 570.56
Залиха

Пристапност

Kaisercraft - Среќа Натопи Burlap Ролна. Забавен почеток за вашите проекти за декор на домот, идеи за мешани медиуми и многу повеќе! Бидете креативни со основите! Овој пакет содржи една ролна од 10 дворови од 6 инчи широка лопатка. Увезени. Среќа Натопи Бурлап Ролна-6 " X10yds.

Параметри на производот

Слична стока