0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Голема И Висока Тројна Конусна Контра Столица

Голема И Висока Тројна Конусна Контра Столица

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Се одликува со троен конус дизајниран грб кој е привлечен и интересен. Дополнително Широко Седиште и Висок Грб. Контра Висина На Столицата. Црна Завршница. 400 Фунти Ограничување На Тежината. 19 во. Л х 24.75 во. В х 42 во. Х (27 фунти.). Големата И Висока Тројна Шалтерска Столица има забавен дизајн и разноврсен стил. Столицата има длабока црна завршница и темно кафеаво стп седиште. Дизајнирано да одговара на луѓе големи и мали, седиштето е дарежлива големина за оптимална удобност. Високиот грб има рационализиран дизајн кој додава движење и визуелен интерес на столицата. Совршено прилагоден за кујнски шалтер, остров или висока горна маса. Се одликува со троен конус дизајниран грб кој е привлечен и интересен. Дополнително Широко Седиште и Висок Грб. Контра Висина На Столицата. Црна Завршница. 400 Фунти Ограничување На Тежината. 19 во. Л х 24.75 во. В х 42 во. Х (27 фунти.). Големата И Висока Тројна Шалтерска Столица има забавен дизајн и разноврсен стил. Столицата има длабока црна завршница и темно кафеаво стп седиште. Дизајнирано да одговара на луѓе големи и мали, седиштето е дарежлива големина за оптимална удобност. Високиот грб има рационализиран дизајн кој додава движење и визуелен интерес на столицата. Совршено прилагоден за кујнски шалтер, остров или висока горна маса.

Параметри на производот

Слична стока