0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Елф Воин Костим За Мажи

Елф Воин Костим За Мажи

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Подгответе се да одите во битка Во Костимот На Машкиот Елф Воин! Овој чуден костим вклучува туника, капа, навлаки за чизми, појас со/ треба да се впрегнат и штитници за раце. Костимот содржи зелена туника која паѓа околу средината на бутот и е краток ракав. Има кафеави кастри околу ракавите и ниска отворена јака. Под туниката се наоѓа кошула во беж боја. Заштитете ја земјата од змејови и тролови во овој митски костим за трагачи по авантури. Исто така, со овој костим е вклучен и појас со ремен за рамо за носење на вашиот штит, долга зелена зашилена елфска капа и ленти за раце кои ќе служат како заштита од какви и да се злите сили! Додадете пластични мечеви или додатоци за уво на елф што се достапни на веб-страницата! Ноќта На Вештерките Елф Воин Возрасни Костим.

Параметри на производот

Слична стока