0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сите Работи Се Можни Розова Фау Кожа Клучеви-Матеј 19: 26

Сите Работи Се Можни Розова Фау Кожа Клучеви-Матеј 19: 26

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Оваа светло Розова Луксузна Приврзок за Клучеви има задебелена Зинија и контрастно врвно шиење за да го истакне цветниот мотив. Текстот Од Матеј 19 : 26 е фрлен во ознаката за вештачка кожа. Изграден од квалитетен вештачки материјал увезен од Италија, со изглед и чувство на вистинска кожа (трговско име Лукслер).

Параметри на производот

Слична стока