0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Натопи Боја Калан Избледени Геометриски Волна Површина Килим, Сива Слонова Коска, 9' 12'

Натопи Боја Калан Избледени Геометриски Волна Површина Килим, Сива Слонова Коска, 9' 12'

DEN 4495.52
Залиха

Пристапност

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Класичните мотиви, преплавени со живописни дво-обоени бои, се оживуваат со органска енергија совршено прилагодена на денешните преференции за декор на колковите во секој килим во оваа возвишена колекција.000 производи на SAFAVIEH денес. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Параметри на производот

Слична стока