0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
во - фузул Fashion Модни Зделки

во - фузул Fashion Модни Зделки

DEN 311.36
Залиха

Пристапност

: Малус : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.Летни Жени Еднобојни В-Џеб За Вратот Без Ракави Обични Маици Карактеристики : 1. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Карактеристики : Ракав, Основен, Кружен Врат,Секојдневен Исечен Врв, Чипка2.USUKEUBust Length SSmall483488cm/34. Може Да Се Мие И Исуши Како Што Сакате.80" Летни Жени Со Цврста Боја V-Вратот Џеб Без Ракави Обични Маици.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе.

Параметри на производот

Слична стока