0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стоп-Сврти-Опашка Светилка, Црвена, Круг ПЕТЕРСОН 426Р

Стоп-Сврти-Опашка Светилка, Црвена, Круг ПЕТЕРСОН 426Р

DEN 1743.84
Залиха

Пристапност

Стоп-Свртете-Опашка Светилка, Стандард, Должина 5-15/32 Во., Ширина 4-7/16 Во., Дијаметар 4-7/16 Во., Длабочина 2-3/64 Во., Црвена, Тркалезна Форма, Прилагодливи Центри За Монтирање На Основата, Пост Не, Тип На Светилка Блескаво, Век на Траење на Светилката 15.000 часот, Сијалица од 24 Волти, 1 Број Светилки, Материјал Поликарбонат, Рејтинг На Струја 0,33 А, Приклучок Од Типот На Завршување PL-3, Површина Од Типот На Монтирање, Се Вклопува Универзално, Се Користи За Автомобили, Камиони, Тип На Определување На Vansfeaturestremination : Pl-3 Конектори Под-Категорија : Стоп-сврти-Опашка Светла Длабочина : 2-3/64"Тековен Рејтинг : 0,33 Центри За Монтирање На Абас : прилагодлив материјал : Поликарбонаттем : Стоп/Сврти/Опашка Светло : Црвенокоси : Универзалтип : стандарден Пункт : Ноламп Живот : 15.000 Часот. Тип На Светилка : Блескаво Дијаметар : 4-7/16"Се Користи За : Автомобили, Камиони, комбе Број На Светилки : 1волт Сијалица : 24ширина : 4-7/16"должина : 5-15/32"Форма : Тип На Тркалезно Монтирање : Тип На Површинска Ставка : Светилка За Запирање-Вртење-Опашка. Бренд : ПЕТЕРСОН. Производителот Дел Број : 426Р.

Параметри на производот

Слична стока