0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Едноставно Тенок Женски Плус-Големина Надвор Од Рамото Пливачка

Едноставно Тенок Женски Плус-Големина Надвор Од Рамото Пливачка

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Глам-ап ова лето со ретро-прекрасен едноделен костим за капење Од Едноставно Тенок. Одликувајќи се со заоблен раб со детали за возбуда и странична страна, овој фустан за пливање обезбедува контрола на стомакот за да ги нагласи вашите облини и да ја ласка вашата фигура. Деталите за возбуда на полите и долж деколтето надвор од рамената додаваат малку текстура на вашиот ансамбл, додека целокупната шема ве одржува во тренд. Завршувањето на овој прекрасен костим за капење е збир на прилагодливи ремени за шпагети и прикачени гаќички за да бидете покриени. Спарете со пар апостолки и или водени чевли за да го завршите овој изглед на топло време. Едноставно Тенок Женски Плус-Големина Надвор Од Рамото Едноделен Пливачки Фустан : 80% најлон, 20% спандекс. Едноделен костим за капење. Целиот модел. Целосно наредени. Набраздено деколте надвор од рамото. Прилагодливи ремени за шпагети. Меки внатрешни чаши. Приложени гаќички. Контрола на стомакот среден. Набраздено здолниште. Машинско перење ладно, нежен циклус, со слични бои, не избелувајте, не пеглајте.

Параметри на производот

Слична стока