0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Wippette Бебе девојче Шерпа со качулка од детска количка

Wippette Бебе девојче Шерпа со качулка од детска количка

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Облечете го вашето бебе или девојче за новороденче во оваа супер пријатна и топла снежна прама од Випет! Патентот што тече по ногата овозможува лесно облекување. Преклопете над белезниците. Шерпа руно. Затворање на поштенски преден дел. Бундинг.

Параметри на производот

Слична стока