0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ЈО-Зури 3ДР Плитка Чудак Мамка Наведуваш 2-3 4

ЈО-Зури 3ДР Плитка Чудак Мамка Наведуваш 2-3 4

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

ЈО-Зури 3Д Вистинска Плитка Чудак е пловечка слатководна тркалезна мамка за квадратни бил круг, со исклучително реална 3Д завршница. Мамката е 2-3/4 инчи и нурка до опсег на длабочина од 3 до 5 стапки. Се одликува со патентирани 3Д завршетоци На Јо-Зури со екстремни реални детали. Одлична тврда мамка за риболов На Голема Уста, Мала Уста и Забележан Бас во различни различни рибарства, вклучувајќи езера и речни системи. Одликувајќи се со врвен квалитет компоненти, вклучувајќи црна никел круг наведнуваат куки и сплит прстени. Квадратната сметка му овозможува НА 3др Плиткиот Чудак да ги оттргне карпите, трупците и приклучните столбови за да го добие тој залак од реакција. Висококвалитетна Јапонска тврда мамка за многу прифатлива цена! 3ДР Плитка Чудак 2-3/4" Вистински Кафеави Ракови; Патентиран 3д Призма Вистински Финиш; Дизајниран За плитка вода за бас; квадратната сметка му дава на оваа чудак мамка голема способност за отклонување; Карактеристики црни куки за свиткување на никел; Исклучително реални завршетоци; јапонска квалитетна тркалезна мамка за тело.

Параметри на производот

Слична стока