0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Моторизирани стапки Што Се Повлекуваат Надворешен Двор Тенда За Сонце Зелено Бело

Моторизирани стапки Што Се Повлекуваат Надворешен Двор Тенда За Сонце Зелено Бело

DEN 2975.84
Залиха

Пристапност

Засолниште на вашиот надворешен простор за забава од непријатни временски услови со оваа тенда за двор Што може Да Се повлече Алеко. Претходно дупчените дупки овозможуваат лесно прицврстување на додатоците, а моторизираниот дизајн брзо се протега и се повлекува без да бара физички труд.Карактеристики : тенда за надворешен двор што Може Да се Повлече-управувана до 200 квадратни метри покриеност се отвора и затвора за помалку од една минута вклучува опционални потпорни краци или држачи за монтирање на таванот доаѓа со претходно дупчени дупки за додаток за додатокзелени и бели шарени димензии : Генерално : 20 стапки долги х 10 стапки широка големина на ткаенина : 19,5 стапки долги х 9,5 стапки Широко Склопување стигнале отворен двор тенда. Мотор-управувана. Покриеност до 200 квадратни метри.

Параметри на производот

Слична стока