0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Купер Дискаверер Х Т Плус Цела Сезона 275 60Р 119т ХЛ Патничка Гума

Купер Дискаверер Х Т Плус Цела Сезона 275 60Р 119т ХЛ Патничка Гума

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Купер Откривач H/T Плус 275/60 R20 119t XLOVERVIEWDesigned За употреба на спортски лесни камиони и Теренци, Гумата Cooper Discoverer H/T Плус обезбедува остро, одговорно ракување, тивко, удобно возење и влечење преку целата година што е доволно за зимски рејтинг M+S. Откривачот H/T Плус има два широки канали и наизменична геометрија на блокот на шарите за сигурно влечење и тивко возење, плус заштитник на раб за заштита од гребење на рабниците и издржлива формулација на шарите со долго носење. Дизајниран за употреба на спортски лесни камиони и Теренци. Шарите за сите сезони со два периферни жлебови и наизменични блокови на шарите овозможуваат силна влечна сила и перформанси во текот на целата година. Теренот на шарата е подесен на компјутер за да ја одржува бучавата на патот ниска за тивко, удобно возење. Издржливата формулација на шарите го спречува нерамномерното абење за подолг век на траење на шарата. Вградениот штитник за раб ги штити страничниот ѕид и тркалото од исеченици, чипови, гребнатини и гребнатини. Големина : 275/60Р20. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2019-23 Шевролет Силверадо 1500 ЛТ Трејл Бос 2019-20 Рам 1500 Класичен Ворлок 2021-22 Овен 1500 Ограничен Лонгхорн 2014-15 Овен 1500 Ларами Ограничен 2019-23 Гмц Сиера 1500 Височина 2003-06 Доџ Рам 1500 Ларами 2021-23 шевролет Тахо З71 2021-23 Гмц Јукон На4 2007-08 Доџ Рам 1500 Ул 2002 Доџ Рам 1500 Ул 2011-12 Рам 1500 Ларами лонгхорн 2013 РАМ 1500 Хфе 2021-23 Гмц Јукон Хл На4 2019-23 инфинити qx80 лукс 2022 Gmc Сиера 1500 ОГРАНИЧЕНА Надморска Височина 2021 Ram Меморија 1500 Класично Ноќно Издание 2021-23 Chevrolet Приградски Z71 2008-13 Infiniti Qx56 База 2022 Chevrolet silverado 1500 Lt Lt Трага Шеф 2014-18 Infiniti Qx80 База 2017-21 Нисан Титан Платина Резерва 2017 НИСАН АРМАДА Св 2022 Овен 1500 Класичен Ворлок И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Параметри на производот

Слична стока