0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Arealer Мултифункционален Homeoffice Метеоролошка Станица Боја Дигитален Дисплеј И Внатрешен Тестер Хигрометар Временска Прогноза Табела

Arealer Мултифункционален Homeoffice Метеоролошка Станица Боја Дигитален Дисплеј И Внатрешен Тестер Хигрометар Временска Прогноза

DEN 879.68
Залиха

Пристапност

Овој производ е поделен на внатрешна единица и единица. Внатрешната единица може да се постави на работната површина, креветот и другите места, а единицата може да се постави во градината, гаражата, овоштарникот и други места. Внатрешната и и влажноста се јасни, за да се создаде убав затворен простор и околина. Карактеристики : . Исчистете голем екран во боја, сите видови информации се јасни, а не неуредни. Една внатрешна единица може да биде опремена со најмногу 3 единици. Прикажете време, влажност, време, датум, недела. Може да се постават два комплети аларми, а има и поспана функција. Единицата ги собира промените на податоците и влажноста, безжично ги пренесува до внатрешната единица и ги прикажува на екранот. Исклучете ја функцијата за меморија, нема потреба да го ресетирате времето по вклучувањето. Спецификации : . Боја : бела. Материјал : пластика. Големина на внатрешна единица : 190 * 143 * 25мм / 7.5 * 5.6 * 1.0 во. Големина на екранот на внатрешната единица : 127 * 80мм / 5.0 * 3.1 инчи. големина на единицата : 90 * 60 * 22мм / 3.5 * 2.4 * 0.9 во. Внатрешна единица батерија : 3 * ааа батерија (не е вклучена). единица батерија : 2 * ААА батерија (не е вклучена). Големина на пакетот : 280 * 175 * 60мм / 11.0 * 6.9 * 2.4 во. Тежина на пакетот : 500гр / 1,1 фунти. Пакување Листа : . 1 * Внатрешна Единица. 1 * единица. 1 * УСБ-Кабел Исчисти голем екран во боја, сите видови информации се јасни, а не неуредни. Една внатрешна единица може да биде опремена со најмногу 3 единици. Прикажете време, влажност, време, датум, недела. Може да се постават два комплети аларми, а има и поспана функција. Единицата ги собира промените на податоците и влажноста, безжично ги пренесува до внатрешната единица и ги прикажува на екранот.

Параметри на производот

Слична стока