0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хибридни јуниори денес не правам ништо графичка маица

Хибридни јуниори денес не правам ништо графичка маица

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Нека вашиот стил го прави зборувањето. Хибрид го прави тоа повторно со уште една кул мета за вашата колекција со денес, не правам ништо графичка маица. Совршен дополнување на вашите обични денови, овие тимови на ТЕЕ се совршени со сите ваши омилени дното. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Тркалезен врат. Печатење на екран однапред. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за јуниори од хибрид.

Параметри на производот

Слична стока