0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Цвеќиња од цреша цветаат на пролетниот ден пејзаж врамени сликарски платно уметничко печатење

Цвеќиња од цреша цветаат на пролетниот ден пејзаж врамени сликарски платно уметничко печатење

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Ова исклучителни цвеќиња на црешите цветаат на пролетниот ден, врамени wallидни уметности се отпечатени со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Ние обезбедуваме испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Параметри на производот

Слична стока