0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Врвови Женска Мода Секојдневен Печатени V-Вратот Краток Ракав Врвот Блуза

Женски Врвови Женска Мода Секојдневен Печатени V-Вратот Краток Ракав Врвот Блуза

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

38"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 106cm/41. ●Различни Избор Q : V Вратот Краток Ракав Маици, Повик Супер Удобно Фитинг Туника, таа има повеќе бои и големини на располагање за вашиот избор.86"Length : 69cm/27.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.17"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 ® материјалот ● Растегливиот И МЕК МАТЕРИЈАЛ ПРАВИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ УДОБНО.38"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 38 БИСТА : 106СМ/41.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39. ● Натпревар●женските врвови лесно се совпаѓаат.

Параметри на производот

Слична стока