0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Mafytytpr Женски Летни Врвови Женски Врвови Женска Мода Обична Лабава Блуза Tiy-Боја Печатење V Вратот Маица Кошули Блуза Печатење Маица

Mafytytpr Женски Летни Врвови Женски Врвови Женска Мода Обична Лабава Блуза Tiy-Боја Печатење V Вратот Маица Кошули Блуза Печатење

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Женски Врвови Женска Мода Обична Лабава Блуза Tiy-Печатење Во Боја V Вратот Маица Кошули Блуза Печатење Tee Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви итн. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне. 4.Облечете Ја Оваа Маица за да изгледате повеќе господин. 5.Секој ден со него е супер среќен. Сезона : Лето : женска пригода : Секојдневен, Дневен Материјал : 95%Полиестер, 5% должина На Ракавот : Краток Тип На Ракав : Печатен Стил : Мода, Лежерна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ големи димензии.USUKEUBust Shoulder Length Sleeve XXlxx-Large121642124cm/48.82"56cm/22.05"70cm/27.56"26cm/10.24"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82 "Рамо : 56cm/22.05 " Должина : 70cm/27.56"Ракав : 26cm/10.24" Летен Заштеди Дозвола 2023!. женска летна облека. Женски Врвови Женска Мода Обична Лабава Блуза Tiy-Боја Печатење V Вратот Маица Кошули Блуза Печатење Маица. летни врвови за жени. женски блузи, женски врвови лето, женски врвови лежерни, женски маици, женска маица, летни блузи за жени, женски летни врвови,женска летна облека,летни кошули за жени,женски летни врвови 2023, Летно Одобрение за Заштеда 2023!, роденденски подароци за жени,подароци за денот на мајките, подароци за пријатели женски.

Параметри на производот

Слична стока