0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00

● Тежина : 1 кг правоаголен чаршав1 [Услуги На Клиентите] : ● големина : од 60х60см до 140х360см [Функција] : .Рач�

Кругови со целосна Боја обложени 4 страни Машинско Перење Ладна Вода Нежен ЦиклусБлаг Детергент Не Из�

Нека вашите гости ползи од возбуда со овој чаршав за хартија за роденденски грешки Одликувајќи се со ра�

Јоргованот Винил Чаршав има прекрасни виолетови цветови на јоргованот со зеленило на белобела позадин�

Направете го роденденот на вашето дете дополнително посебен Со Пластичниот Капак На Масата За Пј Маски.

Ткаенината од твил е 50% Памук / 50% Полиестер Мек и луксузен додека е ткаен за изведба, овој чаршав се спро

Големина : 71 х 71 инчи[Погоден за разни прилики] Погоден За разни прилики, такви трпезариски маси, излети, �

Опис : Тип на ставка : Покривка На Масата Материјал : 70% лен, 30% памук Пакување на производот : Опп пакување

Снешко Семејство Полиестер Снежана Чаршав Машина За Перење Елени, Зимзелени За Опис На Масиубави бои и �

Додадете еден допир на граничниот живот во срцето на вашиот дом со шармот во земјата и фармата куќа на п�

Домаќин елегантен, незаборавен и направи магични спомени што гостите ќе ги паметат со години што доаѓаа

Висок Квалитет : Нашите чаршафи за правоаголник се изработени од висококвалитетна издржлива Памучна Ле

Спецификација : Име На Производ : табела платнапроизвод Материјал : Полиестерска Свилапроизвод Големин�

Чаршав За Свадбена Веселба Торта Десерт Настан Божиќна Декорацијаопис : Материјал : светките со Висока �

Чаршав Мапи Светски Глобус Сина Крема Гроздобер И Бел Измамник памук Сатен Луксузни Памучни сатенски ч�

Било да е тоа празнична семејна гозба за празниците,среќна вечера со вашите пријатели, вашиот пејзаж се�

Опис На Производот Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 4555 инчи, 6060 инчи,5570 инч

Дајте му на вашата маса за забави преуредување на коските со Нашиот Трик со Скелет или Третирајте Пласт�

), А Исто Така И За Сите Тркалезни Маси ( Масичка За Кафе, Трпезариска Маса, Фарма, Итн 100% висококвалитетна

Почитувани клиенти, ние сме директно фабрика во кина, која било големина што можете да ми кажете дека мо�

Декоративен лесен чаршав за маса завршен со зголемени рабови изработени од ткаенина со пинтук со уника�

Лесен За Употреба И Чистење : нема дамки од течност / масло може да биде тврдоглав на ОВОЈ пвц винил чарша

Никој не негира дека кујната е срцето на домот, а трпезариската маса е крајното место за собирање за да с

ИФЈАНГ правоаголни украсни печатени чаршафи се совршени за заштита и украсување на вашата маса...

Оваа Маслена Ткаенина Меѓународна Винил Чаршав Со Црвена Мерова Раб е направена од 100% Винил и се одлику�

Елорија Презентира Печатена Елегантна И паметна крпа за тркалезна маса изработена од ткаенина Од Памуч

Правоаголна Покривка За Маса, Квадратна / правоаголна Покривка За Маса За Графити Што Може Да Се Пере И

Додадете еден допир на граничниот живот во срцето на вашиот дом со шармот во земјата и фармата куќа на п�

Подложниот лист за време на празниците на Бафало е совршен начин да ја облечете вашата маса за да го нап�

Покритие бар висина настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 8 нога Полиестер Рубин Опремени Чар

Чаршав Правоаголник, Сива, Полиестер Вклучена, Партии, Празници 147*259см Материјал : полиестер Боја : како �

Кога се подготвувате за излети, Огласни Табли или која било летна прослава, нема ништо подобро да ја пос�

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да с�

Исечете за да ја соберете масата Покрива до десет или единаесет 8 стапки банкет маси, овозможувајќи за 6"

Изработени од висококвалитетен четиринасочен материјал за истегнување на спандекс, нашите капаци за т�

Начин На Славење! текстилот за маса ќе создаде топол, привлечен простор со бои и отпечатоци што вие и ваш

Супер Богат Материјал : од врвна полиестерска ткаенина, овој елегантен модерен чаршав е повеќе отпорен �

Јешчат Голем Пластичен Правоаголник Крпа За Покривање На Масата Избришете Ги Чистите Капаци За Чаршафи

Миранда Дамаск чаршафите нудат богат цветен дезен во двобојна контрастна шема на бои Сошиена од мешави�

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да с�

Опис На Производот Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 4045 инчи(мали), 4550 инчи(�

Чаршав Уметнички Рачно Насликани Модерни Лица Деца Бела Забава Памук Sateen Spoonflower луксузни памук сатен ча

Ткаат од шевронен, ткаенината Фанданго е 100% полиестер за оптимални перформанси и достапна во 15 прекрасн

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Мерки : 60 "x 84 " 60% памук, 40% полиестерска лесна нега, машина што може да се мие достапна во најразлични голе�

Величествените реверзибилни сатенски чаршафи шантунг нудат едната страна вештачки дупиони, а другата �

Направете ја вашата кујна домашна трпезарија, Денот на Благодарноста или Божиќната празнична вечера, с�

Чаршав Ретро Божиќ Среќен Гроздобер Носталгични Налепници Празник Памук Сатенслуксузни Памучни сатен�

Чаршав Чаршав Велигден Конвертирање Партија Материјали Партија Пластични Чаршав За Бебе Тушеви велигд

Чалтон чаршафите се 100% полиестер со шема на дизајн на саќе Овој атрактивен дизајн вклучува малку блинг,

Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 12 см поради рачно мерење Без разлика дали барате зачудув

Чаршав Среќни Pawlidays Сепија Природни Празници Тоалет Памук Sateen Spoonflower е луксузен памук сатен чаршафи под�

108 x 132 инчи овални полиестерски чаршави се користат како преголеми крпи за маси за јадење и вечера за веч

Неделен Мултифункционален Растеглив Спандекс Отворен Заден Капак На Масата Најдобар избор како чаршаф

Без разлика дали сте дете или возрасно лице, можете да ја облечете својата забава за овој празничен наст