0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00

14к Бело Злато Мали Фенси Скрипта Почетна Р Шарм Приврзок Точка БројYC651 R МАТЕРИЈАЛ : 14k Бело Злато ДЕТАЛИ �

1.5 Каратна Принцеза Исечен Розов Морганит Веренички Прстен на 10к Венчален Прстен Од Розово Злато Уметно

Оваа нараквица со синџир фигаро со бело злато од 14 карати е совршена за секојдневно носење Сигурно ќе би

Едноставно кажано, но навистина стилски, овој привлечен прстен прикажува фацетиран кружен виолетов аме

Стерлинг Сребрена Логоарт Универзитетот Во Питсбург Пит Скрипта Емајлирани Логото Материјал : Примарн�

Овој Прстен е изработен од цврсто Злато од 10к со Природни Скапоцени Камења и нагласен со Вистински Брил�

Стерлинг Сребро 2,5 мм Византиски Синџир Материјал : Примарна Чистота : 925|Должина На Предметот : 24 во|Долж

Овој Прекрасен Прстен е изработен од Цврсто Бело Злато Од 14К Со Вистински Дијаманти и Природни Скапоцен

Истакнете го вашиот уникатен стил со оваа модерна нараквица од 14 каратно бело златно закосено рабници...

Кажете "јас правам" со оваа едноставна, но елегантна свадбена лента, изречена во 10 каратно жолто злато Ов

КЛАСИЧЕН И ФУНКЦИОНАЛЕН СЕКОЈДНЕВЕН НАКИТБез разлика дали барате нешто во класичен или безвременски с�

Стерлинг С Рпозлатени Логоарт Мајами Универзитет Голем Приврзок со Ѓердан Материјал : Примарна Чистот�

Овој 10к бело златен маркизен гранат филагриски прстен има оригинален природен гранат од 6х3 мм со вкупна

Заштитете се себеси или некој близок додека сте на пат со овој ѓердан со приврзок од сребрен медал...

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 10 каратно жолто злато Оваа

Едноставен и модерен, овој прстен од бело злато од 14 карати дефинитивно ќе привлече внимание...

14к Розово Злато Дијамантски Прстен Материјал : Примарна Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Дијамант|Камен Количин

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1платинг : Ширина На Родиум : 2 Ммстоун П

Jew Накит 14k Бело Злато Симулирани Оникс Менс Мода Годишнината Прстен Големина 8.5 14k БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИР

Стерлинг Сребрен Антички Црвен Емајлиран Прстен На Пеперутка Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Материјал

Прославете го месецот на вашето раѓање со овој прстен од бело злато од 14 карати Овој впечатлив прстен е �

Сс 6мм Удобност Одговара Двојно Милграин Големина 13,5 Бенд Во Стерлинг Сребренпроизвод Атрибути : Полира

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 14 каратно жолто злато, ов�

Нашиот Бренд : Боја : Кафеава Каратна Тежина : 0,26 Кт Што Нудиме : Обезбедуваме уникатно оптимално искуств

Катедрални Венчални Прстени за жени : катедрален канал дијамантските венчални прстени се едноставниот

Големина на прстенот : 525метал : Жолта Златна Метална Чистота : 14к Златна Завршница : Ширина На Текстура : 5

Овој хипнотизирачки бајпас дизајн скапоцен камен прстен е прецизно фабрикуван од 14 каратно бело злато..

Овој неверојатен прстен инспириран од гроздобер е оној што ќе го чувате засекогаш Изработена Во Пандор�

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато Оваа п�

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 10 карат�

Класичен Свадбен Бенд е рачно изработен Во 10к Злато со прекрасни пенливи дијаманти со боја ГХ и јасност

Одлично за секојдневна употреба, овој ѓердан од синџир од бело злато од 10 карати прикажува шармантен ди�

14к Жолто Злато 6мм Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 12.5 Големина : 12.50 Должина : 0 Мм Матери

14к Жолто Бело И Розово Трибојно Злато За Мажи Кубни ЦИРКОНИ ЦЗ Прстен Со Големина На Коњ 10,5 14к ЗЛАТО ЗАГА

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Шармантен и убав, овој прстен од танзанит од бело злато од 14 карати е соодветен за секоја пригода Овој сп

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 14 каратно

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да Се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 10 каратно

Шик и стилски, овој извонреден прстен сигурно ќе го подигне вашиот личен стил Создаден во бело злато од 1

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезен�

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРИВРЗОК : Бренд : Иока Модел Бр : ИГ011000048 Тип : Религиозни / Крст Атрибути : Еднострани К

14к Бело Злато Кубни Цирконија ЦЗ Ангажман Прстен Големина 9 14к БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИРАНА, Автентициран с�

Едноставно кажано, но навистина стилски, овој привлечен прстен од скапоцени камења прикажува танзанит �

Подигнете го вашиот секојдневен изглед со овој глужд со синџир од сребрено јаже Одликувајќи се со брили

Овој 10к бисер од бело злато и дијамантски прстен има слатководен бисер од 4,5 мм.Метал Тип : Белозлато Мет�

Нагласете го глуждот со елегантен, женски додаток на овој прекрасен срцев глужд Изработен од 14 каратно �

Создадете и покажете го вашиот уникатен стил со оваа прекрасна нараквица во стилот на синџирот...

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

14к Дијамант И Гранат Прстен Материјал : Примарна Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Гранат|Камен Тип_2 : Дијамант|Ка

Нудејќи ја вистинската количина на искра, овој женски прстен од бело злато од 14 карати е едноставно совр

Внесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој прекрасен прстен од скапоцени камењ�

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 12 ммплејтинг : Родиум Лиценциран О

Дајте прекрасен допир на секоја облека со овој прстен од бело злато од 14 карати Овој прстен прецизно држ