0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00

Украсете ја Вашата Бања со Нашите Шик Различни Завеси За Туширање Со Дизајн Материјал : Изработен од вис

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина еколошка завеса за Туширање и Пластични Куки Во Форма На

®ГОЛЕМИНА : (72"висок х 72"широк.1 туш завеса и 12 куки.) Совршен подарок за патување,свадби, родендени, празни

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

Материјал : 100% Висококвалитетен Водоотпорен Полиестер Големина На Завеса за туширање : 150180см(6070ин), 180180с

Пева Туш Завеса Лагер Водоотпорен Мувла Отпорни За Бања Тушеви Стандардна Големина 71 Инчи од 79 Инчи Мат�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Продавницата Џингдонг Гуангк од пазарот Џојбај

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврсти издржливи

Можете дури и да го фрлите во машина За перење Овој туш завеса лагер е направен од 100% ева материјал Плакн

Полиестерска Ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи Дизајниран да одговара на стандар

1 PC Кени КЕНИ KN61455 Тешка Категорија Туш Завеса Лагер Нагласува : Материјал : ПЕВА;Боја : Јасно;Тежина Рејти

Пакет листа 1 х туш завеса (со 12 куки), 1 х база тепих, 1 х тоалет покритие, 1 х бања мат Материјал : полиестер�

Подобрете Ја вашата бања : нашите завеси за туширање од ткаенина ја подобруваат совршената приватност и

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Нашиот Бренд : ЗАВЕСА ЗА ТУШИРАЊЕ ФУНОА, Совршено украсете ја вашата бања, модерен и убав подарок за ваши

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Едноставен стил, не избирајте ја бањата Водоотпорна и брзо сушење ткаенина, нема проблеми со мувла...

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од страна на гигант прекугранична од Џојбај пазар

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

"Дрво На Животот" завеса за туширање Со Ткаенина Со Поголема Тежина, 100% полиестер, големина 70" х72 "сјајно �

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

ВОДООТПОРНА СПОСОБНОСТ Со водоотпорна технологија за мантил, лесно може да ја лизне влагата и да спречи

1 х Туш Завеса Ќе Уживате Во Времето За Капење со Овие Креативни И Уникатни Завеси За Туширање! ●Големин�

3 мерач винил туш завеса лагер со метални громови и магнети Во Мудрец, големина 72" x72 "Оваа стандардна гол�

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

Валентин Туш Завеси е фокусирана на производство и продажба на висококвалитетни туш завеси Врз основа �

Навлаката за јорган е со скриен патент, може да го стави вашиот утешител / јорган / јорган во неа Сите теж�

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно Н�

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

КВАЛИТЕТ НА ЗАВЕСАТА ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса За туширање С90*180см содржи 6 армирани копчиња и 12 куки, М150*1

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

☘●Практичност+висококвалитетна завеса за туширање од полиестерска ткаенина, Водоотпорна, Може Да Се П

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капе�

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

Туш Завеса 70х70 Инчи Со 12 Пластични Куки Водоотпорна Туш Завеса Бања Тешка Страна Туш Завеса Машина За Пе

Материјал : Полиестер Мерење : (опционално) 71 х 71 инчи (180 х 180 см) 59 х 71 инчи (150 х 180 см) 35 х 71 инчи (90 х 180 см)...

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда