0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лило & Бод Крпа Туш Завеса, Симпатична Туш Завеса Крпа Перат За Тоалет Бања Декор со Кука 180*

Лило & Бод Крпа Туш Завеса, Симпатична Туш Завеса Крпа Перат За Тоалет Бања Декор со Кука 180*

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е издржлива, не избледува и без брчки за долгорочна употреба. Напредна технологија за печатење модели обезбедете ја оваа уникатна завеса за туширање со светли бои и јасни слики, ви донесе пријатно време за капење. . 【Завесата За Туширање е многу погодна за бањи во различни сцени како што се хотели, кондоминиуми, студентски домови, кампер, Р.в. и домашна бања. . ●Водоотпорен материјал и Чувајте Ја Приватноста】 оваа водоотпорна техника за завеси за туширање користеше нов слој отпорен на вода, капки вода паднаа како бисери. Исушете брзо после капење. Висококвалитетната задебелена полиестерска ткаенина ја прави завесата за туширање дише, но Непроѕирна. Кога делите бања со членовите на вашето семејство или цимерите, тоа може да ви обезбеди приватен простор и да ја заштити вашата лична приватност. . ●Лесен За Инсталирање И Нега】 комплет за завеси за Туширање опремен со 12 силни И издржливи Прстени за куки за совршено поддршка на тешката завеса за туширање и лагер. Секоја метална решетка отпорна на ' рѓа што може да спречи да се искине кога погодно ја отворате и затворате завесата за туширање. Потребни се само неколку минути за инсталирање и расклопување. Машина за перење во ладна вода, висат за да се исуши, не белилото. Полиестерската ткаенина и специјалната технологија за боење можат да спречат деформација и избледување по миењето. . ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН. ПРАКТИЧНО И ИЗДРЖЛИВО.

Параметри на производот

Слична стока