0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00

50"Должина : 50cm / 19.Дизајн : Секојдневен врвен дизајн, Разнобоен Градиент, лабав елек од туника, создавајќи

Основниот Дизајн На Вратот И Краткиот Ракав На Екипажот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата Ласкањ�

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!! Тип На Ставк

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

: 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 140cm / 55 УвезениНаправени ВО НР КИНА, ве молиме прочитајт

Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате Карактеристика : Же�

Тип На Шема : Цврст Што добивате : 1пц Жени Врвови Толку е лесно да го спарите со фармерки, шорцеви или џег�

♛ женски блузи плус големина блузи за жени врвови за вежбање за жени резервоар за женски врвови за жени

Дами Леопард Крпеница Смок Вратот Долг Ракав Тенок Фит Блуза Маичка Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип �

Ткаенина : материјалот на кошулите со долги ракави е 35% Вискоза, 60% Полиестер, 15% Спандекс Ткаенината е ма�

Совети : .Внимание Ако Размислување, Благодарам УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Изработени

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Големина : Л Големина Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни

Материјал : Полиестерска Сезона : Aut, Зимска Пригода : Божиќ, Секојдневен, Дневен Пол : Женски Стил : Секојд

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

Женска Мода Лабава Краток Ракав Темперамент Патување V Вратот Пуловер Печатени Маици Блуза Блуза Оваа �

Женска Есенска Мода Печатена Половина Маичка Со Долги Ракави Лабав Фустанкарактеристики : Уникатните о

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : v вратот Обрасци : Печатени Пакетот вклучув

Одговараат За Fall, Лето и Пролет.02 " Големина : Големина.16"Ракав : 49cm / 19 Мека ,Удобна Ткаенина Што Дише Основ

Активно Носење Со Долги Ракави Женски Блузи Женски Елегантни Женски Леопард Дуксер Лесен Патент Обичен

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

Женски Врвови Женски Обични Модни Плус Големина Денот На Независноста Печатени Кратки Ракави Копче V Вр

Оваа Мода Без Ракави ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен

Големина Големина.09 "Ракав : 25см / 9 €Клучни зборови} Резервоари; Кошули Жени Убаво; Блуза Врвот Шифон; Блу

Услови за пребарување туника фланелен блузи за носење со хеланки туника фланелен блузи за жени лабава �

Оваа кошула е изработена од африка памучна ткаенина за печатење, Модна Африканска Облека За Жени Блуза �

❀Материјал : Девојки слатки пеплум кошули изработени од лесен и мек материјал, флексибилни и дише, удоб�

женски кошули и блузи спортски кошули за жени опремени врвови за жени маици графички Сезона : Лето...

Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, бл

Сезона : Лето како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : VВратот : Одговара на г�

Одлично Е Со Слаби Фармерки Или Хеланки, Шифон Кардиган, Палто, Јакна Или Пар Јога Панталони Совршено Од�

Стил : Секојдневен, 5 Препорачливо е да се мијат рацете под температурата на водата под 40€.Сезона : Четир�

КСЦИККД Женски Врвови Женски Екипаж Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Летни Кошули За

Женски Краток Ракав Копче До Кошула Блузи Летни Цветни Женски Бизнис Обични Кошули Детали За Производо�

Описи : Пол : Жена Жени, Дами Дами, Женски Стил : Маица,Маица,Блузи За Кошули,Тип На Шема На Блуза : Печатен �

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Женски Мода VВратот Печати Краток Ракав Маица Блузи Повик Лабава Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Таб�

Женски Врвови Женски Модни Обични Тркалезни Вратот Кратки Ракави Печатење Маици Врвови Блуза Ве молиме

Содржина на пакетот : 1 х Женска Божиќна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 (Целото мерење во с

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни �

74"Size : XXXXXLBust : 130cm / 51 Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на екранот.17"Size : XLBust : 110

Нега На Облека : Рачно Перење, Машинско Перење Совршено За Спарување Со Фармерки, Слаби Хеланки, Пантало�

Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни виолетови блузи без ракави за женски х�

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 19cm / 7.48" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 20cm / 7.87" Должи�

Мерења на моделот : Висина : 1,76, Биста : 84 Половината : 60, Колк : 89 производот на моделот е големина С / 36 70% Па

Опис : Материјал : Полиестер, Памучна Должина : Должина На Колковите : Должина На Вратот На Екипажот Должи

Женски Летен Фустан Шифон Блузи V Вратот Краток Ракав Туника Блузи За Хеланки Обичните Маици Кошули...

90"Sleeve : 20cm / 7 Совршен за претстојните летни денови.09" Должина : 65cm / 25.95"Size : SBust : 96cm / 37.95" кошули за жени обичн

Материјал : Шифон Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликат�

жените врвови дозвола под 5 5 Врвови За Жени Повик Пролет Лето Жени Модна Блуза VВратот Повик Лабава Цвет�

77"Големина : M Биста : 96cm / 37 Големина : S Биста : 92cm / 36 Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големин

81 " Должина : 71см / 27.42 " Должина : 69см / 27 Големина.22 "Должина : 68см / 26.Здраво Пријатели, ви Благодариме за Пос

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о