0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Летни Блузи Врвови Рамо Жени Кратки Ладни Ремени Ракави Маица Женска Блуза

Летни Блузи Врвови Рамо Жени Кратки Ладни Ремени Ракави Маица Женска Блуза

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Тип На Шема : Цврст. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Толку е лесно да го спарите со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!. Материјал : Полиестер.Погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде.Лето Краток Ракав Ладна Рамо Маица За Жени. Тежина : 130-170гр. должина На Ракавот : Краток ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пол : Жени Повод : Повик, Партија,. Стил : Секојдневен,.мек материјал.Прерамки детали во рамките на студеното рамо. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Сезона : Лето, Пролет ,ort Кошули Со Кратки Ракави Жени Маици Со Кратки Ракави Женски Кошули Со Долги Ракави табела со Долги Ракави : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 105cm/41.34" Должина : 71cm/27.95"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 72cm/28.35"Големина : xxl Биста : 115cm/45.28" должина : 73cm/28.74" Како Да Се Мие : рачно миење ладно,висат или линија сува.Прерамки Детали Во Рамките На Студеното Рамо. Тежина : 130-170гр. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Лето, Пролет,Aut.

Параметри на производот

Слична стока