0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Honeeladyy Rollbacks Секси Чипка Ремен Ладна Рамо Туника Блузи За Жени Елегантен Тенок Одговара Се Водат Блуза Долги Ракави Основни Кошула Боја Блок Блузи

Honeeladyy Rollbacks Секси Чипка Ремен Ладна Рамо Туника Блузи За Жени Елегантен Тенок Одговара Се Водат Блуза Долги Ракави

DEN 208.80
Залиха

Пристапност

Ткаенина : материјалот на кошулите со долги ракави е 35% Вискоза, 60% Полиестер, 15% Спандекс. Ткаенината е малку густа, но не толку густа како џемпер,добар избор за есенски Ракави : долг ракав,раглан ракав *Стил : лабава, мода,секојдневна,класична,трендовска *Дизајн : страничен сплит патент, набор,висок и низок раб,заоблен раб уникатниот дизајн на страничниот патент го прави целокупниот стил на облекување помодерен. Погоден за секојдневен, дом, шопинг, работа, канцеларија, на отворено, улица, пешачење, должината на задниот дел од овој врв може да ги покрие колковите. Совршената должина е совршена со хеланки!тексас шорцеви, панталони за нозе и сандали со високи потпетици. Уникатен : Овој лесен туника блузи е мода и стилски,генерално, тоа ќе го скрие вашиот задник. Должината е совршена со хеланки! Натпревар : овие кошули со долги ракави се одлични, може да се совпаднат со хеланки, шорцеви, здолништа, фармерки, високи потпетици, а исто така и со чанти, капи, ѓердани за накит Прилика : маиците се погодни за одмор, дом, шопинг, работа, канцеларија, отворено, улица, одмор и ви овозможуваат пријатно искуство со носење. Секси Чипка Прерамка Ладна Рамо Туника Блузи За Жени Елегантен Тенок Одговара Се Водат Блуза Долги Ракави Основни Кошула Боја Блок Блузи Црна. Материјал : Полиестер. Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 86см/33,86 "Должина : 60,5 см/23,82 " Ракав : 68,5 см/26,97". Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 90см/35.43 "Должина : 62см/24.41 " Ракав : 70см/27.56". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Должина : 63.5 см/25.00 " Ракав : 71.5 см/28.15". Големина : XL САД Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 98cm/38.58 "Должина : 65cm/25.59 " Ракав : 73cm/28.74". Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 102cm/40.16 "Должина : 66.5 cm/26.18 " Ракав : 74.5 cm/29.33".

Параметри на производот

Слична стока