0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женска Летна Камизола Длабока V Вратот Еднобојна Лабава Врв Без Ракави

Женска Летна Камизола Длабока V Вратот Еднобојна Лабава Врв Без Ракави

DEN 271.20
Залиха

Пристапност

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Камизола. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Сина, Бела,Розова,Сива,Црна,црвена вино,Армиска зелена, Жолта. Пакетот Вклучува : . 1* Камизола. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Длабоко V Вратот. Цврсто. Лабава.

Параметри на производот

Слична стока