0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Маица грианлок За Жени Маица За Вратот На Екипажот Маица Со Кратки Ракави Маици За Дами Основна Туника Блуза Широка Пуловер За Денот На Независноста H0077-4XL

Маица грианлок За Жени Маица За Вратот На Екипажот Маица Со Кратки Ракави Маици За Дами Основна Туника Блуза Широка Пуловер

DEN 223.84
Залиха

Пристапност

Основниот Дизајн На Вратот И Краткиот Ракав На Екипажот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Карактеристика : женските секојдневни врвови доаѓаат со дизајн на вратот на екипажот, краток ракав, носат кошули за летни маици и го покажуваат вашиот шармантен изглед4.

Параметри на производот

Слична стока