0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Скксст Женски Леопард Печатење Потсмеваат Вратот Долг Ракав Тенок Фит Блуза Маичка

Скксст Женски Леопард Печатење Потсмеваат Вратот Долг Ракав Тенок Фит Блуза Маичка

DEN 575.84
Залиха

Пристапност

Дами Леопард Крпеница Смок Вратот Долг Ракав Тенок Фит Блуза Маичка. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Шема : Боја Блок. Затворање : Пуловер. Повод : Повик. Акценти : Копче. Сезона : Пролет/Aut. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : О-Вратот. Тема : Леопард. Стил : Основни. Тип : Маица. Моделирајте Ги : Уметност. Одговара : Тенок. Карактеристики : копчиња. Нега На Облека : Машина За Перење. Должина На Облека : Редовна. Држава : Нова. Карактеристика : леопард печатење,Копче, Тркалезна јака, Долг ракав, Лабаво вклопување, должина на Колкот, Модерен и Секојдневен. Прилика : Плажа, Вокација, Забава, Работа, Надвор, Слободно Време, Свечено, Патување, Секојдневно Носење, Домашна Облека. Натпревар : Совршен Со фармерки, хеланки, секојдневни панталони, патики, чизми, потпетици, јакни или палта итн. Златни Копчиња. Леопард Печатење. Пролет И Aut. Бодикон Тенок Одговара. Повик & Партија.

Параметри на производот

Слична стока