0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Лабави Памучни Ленени Летни Маици Цветни Врвови Со Кратки Ракави Со Копчиња Отпечатени Со Цвеќиња И Пеперутки

Женски Лабави Памучни Ленени Летни Маици Цветни Врвови Со Кратки Ракави Со Копчиња Отпечатени Со Цвеќиња И Пеперутки

DEN 303.84
Залиха

Пристапност

: 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 140cm/55. Увезени-Направени ВО НР КИНА, ве молиме прочитајте ја табелата со големини што ја даваме и изберете ја големината според неа. 60% Памук + 40% Лен, лесно вклопување, меко и удобно. Машинско Перење. Женски цветни графички маици Женски гроздобер графички маици женски ретро графички маици Женски бохо графички маици Женски смешни графички маици женски кул графички маици Женски трендовски графички маици женски изјава графички маици женски преголеми Маици Женски исечени Маици Женски вградени Маици Женски Маици Со плус големина Женски ситни Маици женски високи маици женски летни врвови памучни ленени маици обични лабави врвови за жени трендовски цветни маици за жени.Ве молиме внимателно споредете ја табелата со големини пред да нарачате.

Параметри на производот

Слична стока