0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Wbnergoie Жени Летни Отпечатоци Резервоар За Лента Без Прерамки Секојдневен Одмор Без Ракави Лабава Празнична Обвивка За Градите Кошула Резервоари За Блуза Врвен Случ

Wbnergoie Жени Летни Отпечатоци Резервоар За Лента Без Прерамки Секојдневен Одмор Без Ракави Лабава Празнична Обвивка За Градите

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

50"Должина : 50cm/19.Дизајн : Секојдневен врвен дизајн, Разнобоен Градиент, лабав елек од туника, создавајќи шармантен и елегантен стил.Повод : Оваа Женска Обвивка за Гради е погодна за дома, одмор, патување, состанок, забава, плажа, шопинг. Натпревар : Лесно се спаруваат овие врвови со жан, хеланки и со шорцеви, здолништа за секојдневен изглед во пролет и лето. Чипка До Црвена Цевка Врвот Поддршка Цевка Врвот. Тоа е одличен избор како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестри.69"M8103658-84cm/22.Големина : С Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 54-80см/21,26-31,50" Должина : 50см/19,69" Големина : М Големина НА САД : 8 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 58-84см/22,83-33,07" Должина : 51см/20,08" Големина : Л Големина На САД : 10 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 38 биста : 62-88см/24. Материјали : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Карактеристики : овој секојдневен врв е и женски, но покрива доволно за стандардниот градник да остане скриен.22" должина : 53см/20. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење.65" должина : 52см/20. Ќе добиете комплименти кога ќе го носите овој елек. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре.08"L10123862-88cm/24.47"XL12144066-92cm/25. Пол : Женски Цевка Врвот Со Поддршка Светло Сина Цевка Врвот Жени. Полиестер, Многу удобен, лесен и мек.08"Големина : LUS Големина : 10uk Големина : 12eu Големина : 38БИСТА : 62-88см/24,41-34,65"должина : 52см/20,47"големина : xlus големина : 12uk големина : 14 EU ГОЛЕМИНА : 40буст : 66-92СМ/25,98-36,22"должина : 53см/20,87"големина : xxlus големина : 14uk Големина : 16 EU ГОЛЕМИНА : 42БИСТА : 70-96см/27,56-37,80"должина : 54см/21,26" должина на ракавот : врвна златна летна култура без ракави. Дизајн : Секојдневен врвен дизајн, Разнобоен Градиент, лабав елек од туника, создавајќи шармантен и елегантен стил.Големеус Сизеук Сизеу Size Bust Length S683454-80cm/21. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. Тоа ќе ве направи повеќе шармантни и стилски, но без да покажете премногу.

Параметри на производот

Слична стока