0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Цветни Ткаенини Туш Завеса Полиестер Бања Завеса, Водоотпорен, Големини

Цветни Ткаенини Туш Завеса Полиестер Бања Завеса, Водоотпорен, Големини

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Украсете ја Вашата Бања со Нашите Шик Различни Завеси За Туширање Со Дизајн. Материјал : . Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, издржлив и робустен. 3 Големини : . С-90х180см / 35, 4х70, 9инч. М - 150х180см / 59, 1х70, 9инч. Л-180х180см / 70, 9х70, 9инч. Функција : . Печатената завеса за туширање ќе додаде боја на секој класичен декор. Лесна Нега : . Тоа е машина за перење за погодност. Пакет Вклучувајќи : . 1*туш завеса+12*куки. Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина, издржлив и робустен. Големина На Завеса за туширање : 90*180см/150*180см/180*180см. Функција : Достапна во различни стилски бои. Водоотпорен Дизајн : завесата за туширање помага да се заштити подот во бањата и ја одржува водата под туш. Лесно За Инсталирање : завесата за туширање од ткаенина доаѓа со 12 пластични шипки за да ги инсталирате завесите со прстените за завеси за туширање.

Параметри на производот

Слична стока