0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фенси Мушка Бела Стерлинг Сребрена Пенсилванија Нцаа Универзитетот во Питсбург 15.9

Фенси Мушка Бела Стерлинг Сребрена Пенсилванија Нцаа Универзитетот во Питсбург 15.9

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Стерлинг Сребрена Логоарт Универзитетот Во Питсбург Пит Скрипта Емајлирани Логото. Материјал : Примарна-Чистота : 925|Финиш : Полиран|Должина На Предметот : 9,8 мм|Материјал : Акценти : Емајл|Позлата : Родиум|Лиценциран Од : NCAA|Производствен Процес : Ласерско Сечење|Материјал : Примарно : Сребро|Ширина На Предметот : 15,9 Мм|Тип На Производ : Накит|Тип На Накит : Монистра|Материјал : Примарна - Боја : Бела|Град / Држава / Земја : Пенсилванија|Лиценцирана Организација : Универзитетот во Питсбург|лиценциран преку : Логоарт Доо Висококвалитетен Накит И Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. 925 Бело Сребро.

Параметри на производот

Слична стока