0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
14к Бело Злато Мала Фенси Скрипта Почетна Р Шарм Приврзок

14к Бело Злато Мала Фенси Скрипта Почетна Р Шарм Приврзок

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

14к Бело Злато Мали Фенси Скрипта Почетна Р Шарм Приврзок. Точка Број-YC651 R. МАТЕРИЈАЛ : 14k Бело Злато. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Должина На Предметот : 16мм, Ширина На Предметот : 13мм, Приближна Метална Тежина : 0,37 грама. ПОВОД : Прави совршен подарок за сите прилики. Совршен Подарок за Родендени, Годишнини, Дипломирање, Денот На Мајките, Денот На Таткото, Божиќ Или Само За да кажете дека се грижите. БРЗА ИСПОРАКА : сите нарачки брод во рок од еден работен ден. Продавачот со седиште ВО САД. Купете безгрижно со бесплатна испорака и 30 дневна политика за враќање. жени. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Должина На Предметот : 16.Позлата : Родиум.Должина На Предметот У/М : Мм. Материјал : Основно : Злато.Ширина На Предметот : 13-17.Ширина На Предметот У/М : Мм. Тип На Производ : Накит.Тип На Накит : Приврзоци И Привлечност.Продадени По Единица : Секој.Тип На Приврзок/Шарм : Тематски.Материјал : Примарна Боја : Бела.Релативна Големина : Мал МАТЕРИЈАЛ : 14к Бело Злато. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Должина На Предметот : 16мм, Ширина На Предметот : 13мм, Приближна Метална Тежина : 0,37 грама. ПОВОД : Прави совршен подарок за сите прилики. Совршен Подарок за Родендени, Годишнини, Дипломирање, Денот На Мајките, Денот На Таткото, Божиќ Или Само За да кажете дека се грижите. БРЗА ИСПОРАКА : сите нарачки брод во рок од еден работен ден. Продавачот со седиште ВО САД. Купете безгрижно со бесплатна испорака и 30 дневна политика за враќање. ПАКУВАЊЕ : Пристигнува во прекрасна кутија / торбичка за накит која е подготвена за подароци.

Параметри на производот

Слична стока