0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
1. Карат Принцеза Исечете Розов Морганит Веренички Прстен на 10к Розово Златен Венчален Прстен Уметност Ретро Гроздобер Изглед

1. Карат Принцеза Исечете Розов Морганит Веренички Прстен на 10к Розово Златен Венчален Прстен Уметност Ретро Гроздобер Изглед

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

1.5 Каратна Принцеза Исечен Розов Морганит Веренички Прстен на 10к Венчален Прстен Од Розово Злато Уметност Ретро Гроздобер Подарок За Годишнината Од Ореол Персонализиран за Невести. Овој прекрасен веренички прстен се одликува Со Природен Морганит Од највисоко одделение. Прстенот е поставен во цврста Поставка Од 10к Розово Злато. Прстенот може да се направи во 10к, 14к Или 18к бело Злато или жолто злато. Прстенот е класичен дизајн кој е достапен и рачно изработен со прецизна и квалитетна изработка од нашите искусни златари. Купувајте Со Целосна Доверба. 100% Задоволство И Без Прашања Побара Пари гаранција за враќање. Изработени во цврсто Злато. Автентициран со печат 10к/14к/18к.

Параметри на производот

Слична стока