0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Примарно Злато Карат Бело Злато Рамен Фигаро Синџир Нараквица

Примарно Злато Карат Бело Злато Рамен Фигаро Синџир Нараквица

DEN 14399.84
Залиха

Пристапност

Оваа нараквица со синџир фигаро со бело злато од 14 карати е совршена за секојдневно носење. Сигурно ќе бидете нов фаворит, оваа нараквица широка 6мм доаѓа со сигурност на затворачот од јастог. Оваа нараквица со синџир фигаро е достапна во должина од 7 инчи.Метална Тежина : 8,17 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Рамна Нараквица Со Синџир Фигаро Пол : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 7-инчен x 6mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14 Каратно Бело Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Параметри на производот

Слична стока