0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Аметист И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато Аметист И Дијамантски Прстен

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Едноставно кажано, но навистина стилски, овој привлечен прстен прикажува фацетиран кружен виолетов аметист со дијамантски акцент На јасност И2 во дизајнот на бело злато од 14 карати. Овој неостварлив прстен е достапен во големина на прст 6 и скапоцен камен тежи 0,11 cttw. Овој прстен е совршен за секоја пригода, дење или ноќе.Метална Тежина : 1,17 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Аметистбиртистон Месец : Февруарибојка : Виолетова : Фацетедоблик : Тркалезна Големина : 3ммвежина : 0.11 cttwquanty : 1jewelry Поставување : Prongdiamond Детали : Јасност : I2color : i-jbirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Тркалезна големина : 1mmweight : 0.004 cttwquanty : 1jewerthstone Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Параметри на производот

Слична стока