0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Willow Creek Press само wizslas wallиден календар

Willow Creek Press само wizslas wallиден календар

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Иако Vizslas се одлични, напорно полнење спортски кучиња, тие се нежни, добродушни и сакаат во домашен амбиент. Сите убави карактеристики на овие карактеристични, мазни обложени кучиња се отелотворени во дванаесет светли, целосни фотографии во боја. Календарот на wallидот со голем формат има шест месеци од бонус од јули до декември 2017 година; Дневни мрежи со изобилство простор за белешки за носење; Месечината фаза; Американски и меѓународни празници. Големина од 12 "x 12" (се отвора до 24 "висока x 12" ширина). Големи простори за пишување. 18 месеци употребливи мрежи. Информации за бонус како празници, набудувања и фази на месечината. Висококвалитетен залиха на хартија. Заштитно смалување.

Параметри на производот

Слична стока